Yabancı Hocadan İngilizce Özel Ders

Etiket Sayfası

Yabancı Hocadan İngilizce Özel Ders Etiketli Sayfalar

İngilizce Özel Ders

İngilizce Özel Ders: İngilizce , dünyanın en önemli dillerden birisidir ve her geçen gün iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında, kültürel ve politik yaşamda önemi giderek artmaktadır.

İngilizce Özel Ders: İngilizce , dünya üzerinde 1,8 milyar insan tarafından konuşulur. İngilizce günümüzde uluslararası dil, iletişim dili veya dünya dili olarak adlandırılır. İngilizce özel ders ile, İngilizce'yi etkili bir şekilde öğrenirsiniz, hayatınızın her alanında kullanırsınız.

GRE Özel Ders

GRE Özel Ders: GRE sınavı, Educational Testing Service (ETS) tarafından yapılan ülkemizdeki ALES sınavına benzer bir sınavdır.

GRE Özel Ders: GRE sınavı, Amerika'daki üniversitelerin yüksek lisans ve özellikle doktoraya öğrenci almak için öğrencilerin almasını gerekli gördüğü bir sınavdır. Öğrenciler bölümlerine göre bu sınava girerler.

Esnek bir yapıya sahip olan GRE özel ders, işleyiş olarak eğitimcilerimizin rehberliğinde seviye, hedef, ve öğrenme alışkanlıklarınız dikkate alınarak şekillendirilir.

GMAT Özel Ders

GMAT Özel Ders: GMAT sınavı, Amerika'daki yüksek lisans ve doktora programlarının işletme, yönetim bölümlerine başvuracak öğrencilerin girmesi gereken bir sınavdır.

GMAT Özel Ders: GMAT sınavı, çoktan seçmeli (Sözel ve Sayısal) ve kompozisyon (Analytical Writing Assessment) olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır.

Esnek bir yapıya sahip olan GMAT özel ders, işleyiş olarak eğitimcilerimizin rehberliğinde seviye, hedef, ve öğrenme alışkanlıklarınız dikkate alınarak şekillendirilir.

GMAT özel ders eğitmenlerimiz, alanında uzman, GMAT sınavlarındaki sorulara hakim, birikim sahibi deneyimli Türk ve Yabancı hocalardan oluşmaktadır.

Kurumsal İngilizce Özel Ders

Kurumsal İngilizce Özel Ders ile günümüz iş dünyasında yer alan bireylerin uluslararası iş yaşamına kolay adapte olmalarını ve farklı ülkelerdeki meslektaşları ve müşterileri ile rahat bir iletişim kurulması amaçlanır.

Kurumsal İngilizce Özel Ders sayesinde katılımcının iş yaşamında gereksinim duyacağı İngilizcenin öğretilmesi hedeflenir.

Kurumsal İngilizce Özel Ders Eğitim Programı; işletme dünyası, satış, pazarlama, borsa, uluslararası ticaret, şirket stratejisi ve yapısı, çalışanları yönetme ve trendler, küreselleşme, ekonomi, operasyon yönetimi, etkili ve ikna edici elektronik posta yazma, sunum ve sunum teknikleri gibi konuları içerir.

Advanced Özel Ders

Advanced Özel Ders: İngilizce dil seviyesinin ileri düzey olarak adlandırıldığı düzeyde dil becerilerini konuşur, anlar ve yazarsınız. Advanced Özel Ders, en ileri seviye İngilizce öğrenimini kapsamaktadır.

Advanced özel ders sonunda katılımcıya, güvenli konuşma yeteneği, uluslararası iş dünyasında İngilice konuşma, iş toplantılarının kendine özgü dili, gibi ileri düzey İngilizce öğretimi amaçlanmaktadır.

Advanced özel ders eğitmenlerimiz, alanında uzman, Advanced düzeyinde İngilizce anlatma becerilerine sahip, birikim sahibi deneyimli Türk ve Yabancı hocalardan oluşmaktadır.

Visual Basic Özel Ders

Visual Basic Özel Ders: Amacı, hızlı uygulama geliştirme aracı visual basic'i öğretmektir.

Visual Basic Eğitimi ile masaüstü ve veritabanı uygulamalarınızı ne kadar kolay geliştirebileceğinizi göreceksiniz.

Visual Basic Özel Ders ile kontrolleri, modülleri, formları, veritabanı işlemlerini öğreneceksiniz.

Visual Basic Eğitimi sonrası, potansiyelinizi ortaya çıkarıp kullanacaksınız.

Özel Ders Bürosu

Özel ders bürosu dershanelerden farklı bir sistemle çalışır. Özel ders büroları öğrencilerle birebir ilgilenir.  Dersler 1 ila 5 kişilik sınıflarda işlenir hatta çoğu zaman birebir ders gösterilir. Dershanelerde ise sınıflar 30 kişiye kadar çıkabilmektedir. Bu da özel dersin mantığını aykırıdır. Özel ders bürolarında İngilizce, matematik, fizik, kimya, sosyal bilgiler, tarih, edebiyat dersleri alabilirsiniz. Özel ders bürolarının hizmet verdiği çeşitli alanlar vardır.

 HEDEF ÖZEL DERS