Finans

Finans Özel Ders
Finans Özel Ders

Finans Özel Ders: Katılımcıların finansal çalışmalarda dikkat edilmesi gereken teknikleri bilmesi, finansman ve uluslararası uygulamalar konusunda inisiyatif sahibi olmaları sağlanacaktır.

finans özel ders sonuç odaklı olup, sizi kısa sürede sonuca götürür. finans özel ders ile ihtiyacınız olan bilgileri öğrenip sınavlarda başarınızı artırırsınız.

finans özel ders ile sınavları başarıyla geçmek istiyorsanız bizi arayın.

Finans Matematiği I

Yüzde hesapları, faiz türleri, basit faiz, bileşik faiz, eşdeğer faizler, rantabilite ve iskonto hesapları

Finans Matematiği II

Plasman (Sabit taksit, değişken taksit: Aritmetik dizi, geometrik dizi), rantlar, döviz işlemleri.

Finansal Hizmetler Pazarlaması

Bir hizmet sektörü olarak, bankacılık sektöründe pazarın yapısı, hedef pazar talebinin yönetimi, ürün karması stratejileri, fiyatlama yaklaşımları, dağıtım kanalı seçenekleri, hizmetlerin pazarda tutundurulması için yapılacak faaliyetler ve sanal pazarlama uygulamalarının bankacılık sektöründeki uygulamaları, bankacılık sektöründeki etkileri.

Finansal Muhasebe I

Finansal Muhasebe dersinde muhasebe enformasyon sistemine giriş, ekonomik işlemlerin tanınması, kaydedilmesi, özetlenmesi ve raporlanması, muhasebenin teorik çerçevesi, genel kabul görmüş muhasebe ilkeleri, muhasebe kayıt işlemlerinin tüm evreleri ve dönemin tamamlanması, dönemsel muhasebe, dönem sonu düzeltmeleri ve finansal tabloların hazırlanması konuları işlenmektedir.

Finansal Muhasebe II

Bu derste; kaynaklar, gelir-gider hesapları, maliyet hesapları, mizan ve kesin mizan düzenleme, mali tablo hazırlama konuları anlatılmaktadır.

Finansal Piyasalar ve Kurumlar

Dersin amacı finansal piyasalar ve kurumların işleyişi hakkında ayrıntılı bilgi vermektir. Birinci bölümde, finansal yönetimin temel ilkeleri ve finansal piyasalar hakkında genel bir bilgi verilecektir. İkinci bölüm, finansal analiz ve planlama üzerinde odaklanmaktadır. Üçüncü bölümün temel konusu, finansal değerleme ve varlık fiyatlarının belirlenmesi yöntemleri ile öğrencileri uygulamalı olarak tanıştırmaktır.

Finansal Tablolar Analizi

Bilanço, gelir tablosu ve dağıtılmamış karlar tablosu, nakit akış tablosu, finansal tablo değişkenleri, finansal rasyolar.

Finansal Yönetim

Finansal tablolar ve finansal tablo analizleri, finansal planlama ve finansal çevre, risk ve getiri, paranın zaman değeri, tahvil değerleme, hisse senedi değerleme, sermaye maliyeti, sermaye bütçeleme, nakit akış hesaplanması, risk analizi, sermaye yapısı ve analizi.


Finans Özel Ders ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Ödeme seçenekleri nelerdir?

Eğitimin toplam ücreti eğitim başlamadan önce tahsil edilir. Ödemenizi nakit veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Nakit ödemelerinizi eğitim merkezimize gelerek elden yapabilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinizde Yapı Kredi ve Garanti Bankası kredi kartları kabul edilir. Yukarıda belirtilen eğitim fiyatları nakit eğitim fiyatlarıdır. Tek çekim kredi kartı eğitim fiyatı, yukarıdaki asıl fiyatın 1.08, 6 taksitli fiyatı 1.18 ile çarpılarak bulunur. Firmalar eğitim öncesi, ödemelerini banka havalesi yoluyla yapabilirler.

Eğitimler nasıl bir ortamda gerçekleşmektedir?

Eğitimlerimiz; özel sınıflarda veya sizin belirlediğiniz başka bir yerde yapılmaktadır. Sınıflara projektör, bilgisayarlar, internet, iklimlendirme, yazı tahtası ve gerekli eğitim araç- gereçleri vardır. Ayrıca ücretsiz çay, kahve ve su ikramımız mevcuttur.

Online eğitim hizmetiniz var mıdır?

Online eğitim hizmetimiz mevcuttur. Eğitimlerimizi kişiye özel paket ders olarak alabilirsiniz. Eğitimlerimizi online olarak özel ders şeklinde veya kurumsal olarak alabilirsiniz. Online eğitim talepleriniz için özel ders formumuzu doldurunuz.

Sertifika almam için eğitime kaydolmam yeterli midir?

Eğitimlerimizde devam sağlayan tüm öğrencilerimize sertifika veriyoruz.

Eğitim süresi verimli bir eğitim süreci için yeterli midir?

Eğitim süresi yeterlidir. Alanında uzman eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla oluşturulan müfredat ve süre, bu eğitimin verimli bir şekilde öğrenilmesi için yeterlidir.

Ders materyalleri nelerdir?

Ders materyalleri; pdf dosyaları, powerpoint slaytarından ve/veya ders notlarından oluşur. Ders esnasında örnek kodlar ve/veya çalışma dosyaları öğrencilere verilir. Ders sonrası yapılan ödevler de öğrencilere verilir.

Tezimi/ödevimi eğitmenle birlikte yapmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Lütfen proje formumuzu doldurunuz. Doldurduğunuz bilgilere istinaden danışmanlarımız en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Eğitmenleriniz hakkında bilgi alabilir miyiz?

Eğitmenlerimiz alanlarında üniversite eğitimli ve tecrübelidir. İletişim kabiliyetleri yüksek olan eğitmenlerimiz, deneyimin en iyi öğretmen olduğunu bilerek uygulamalı eğitim yaptırmaktadırlar. Eğitmenlerimiz en az 5-15 yıllık tecrübeye sahiptirler.

Eğitmenle görüşebilir miyim?

Eğitim öncesi eğitim konuları ile ilgili eğitmenlerimize sorularınız olabilir. Eğitim konuları ile ilgili sormak istediğiniz soruları yukarıdaki soru formundan gönderebilirsiniz. Eğitmenlerimiz veya danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Eğitim esnasında bilgisayar sağlıyor musunuz?

Eğitim ortamımızda her kişiye özel eğitime hazır bilgisayarlarımız bulunmaktadır.

Kendi bilgisayarımızı getirebilir miyiz?

Eğitim ortamına kendi bilgisayarlarınızı getirebilirsiniz. Bilgisayarınızın sağlıklı çalışmasını ve teknik servis problemlerinizi sizin gidermeniz gerekir.

Bilgisayarımıza program kurabilir misiniz?

Bilgisayarınıza herhangi bir program kurma hizmetimiz mevcut değildir. Fakat eğitmenlerimiz size bir kurulumun nasıl yapılacağını ve kaynak noktaların nereler olduğunu anlatacaktır.

Diğer eğitim merkezlerinden farkınız nedir?

Eğitim merkezi olarak en iyi hizmeti vermek için sürekli olarak çalışmaktayız. Eğitim kalitesinin sürekli gelişmesi için planlar hazırlamakta, kontroller yapmakta ve gelişmeyi sağlamaktayız.

Kurumumuza (firma) özel olarak eğitim almak için ne yapmalıyız?

Kurumlara özel olarak gerek kendi eğitim yerlerimizde, gerekse kurumların kurumların kendi yerlerinde eğitim sağlamaktayız. Kurumunuza özel eğitim talebiniz için yukarıdaki kurumsal talep formunu doldurmanız yeterlidir, eğitim danışmanımız en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

Otoparkınız var mıdır?

Haftaiçleri 2 araçlık otopark yerimiz mevcuttur. Arabalı öğrenci yoğunluğuna göre otoparkımızda bazı zamanlar yer bulunmayabilmektedir. Çevrede yakın yerlerde ücretli otoparklar mevcuttur.

İndirimleriniz var mıdır, varsa ne kadardır?

Tüm öğrenci ve öğretmenlere yüzde 15 indirimimiz mevcuttur.

Yerinize nasıl gelebilirim?

İletişim sayfamızdan adresimiz ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bilgi İstek Formu


Finans Özel Ders Bilgi İstek Formu


Sorularınız ve Cevapları bölümünü okudum.

Finans Özel Ders Proje Teklif Formu


BEĞEN, TAKİP ET

PAYLAŞ

 HEDEF ÖZEL DERS