Gizlilik Politikası

Hedef Özel Ders

GİZLİLİK POLİTİKASI

Sitemiz, kayıtlı kullanıcılarımıza daha güvenli bir internet ortamı sağlamayı ilke edindik. Bu sebepten dolayı, üyelerimizin kendilerini daha rahat hissetmeleri için onlara çeşitli gizlilik hakları tanıdık.

Sitemizde, sahip olduğunuz haklar, aşağıdaki gibidir:
* Elektronik posta adresiniz, Kullanıcı Sözleşmesi'nde tanımlanan haller haricinde, hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacaktır.
* Bize verdiğiniz bilgiler ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında, Kullanıcı Sözleşmesi'nde tanımlanan haller haricinde, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler,sitemizin kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.
* Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, bizim dışımızda, başkaları ulaşamaz. Başkalarının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
* Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.
Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bizim tarafımızdan teminat altına alınmıştır.

 HEDEF ÖZEL DERS