Matematik

Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders

Matematik bizimle kolay!

matematik özel ders ile öğrenciler, matematiği zorlanmadan öğreniyor.

matematik özel dersinin amacı; matematik konularında sınıfın gerisinde kalan ve konuları tam olarak kavramak isteyen öğrencilerin, matematiği anlaması için en mantıklı yardımı almasını sağlamaktır.

matematik özel ders ile öğrenciler hızlı bir gelişim göstermektedir. matematik özel ders, öğrencilerin seviye ve öğrenme farklılıkları da, çok kolayca aşılmaktadır.

matematik özel ders, ihtiyacınız olan konuları tespit eder ve sonuç odak odaklıdır.

Matematik Özel Ders Avantajları

Doğru ve profesyonel matematik öğretmeni ile çalışmak, çok büyük kazanımlar sağlar.

matematik özel ders; basitçe, matematik öğrenimi ve sınav puan arttırımı için en etkili metottur.

matematik özel dersinin, klasik sınıf eğitimine göre avantajları yüksektir.

Her seviye'de matematik eğitimini profesyonel olarak vermekteyiz.

Üniversite Matematik Özel Ders

Üniversite Matematik Özel Ders Sayfalarımız

 • Calculus ( Matematik )
 • Lineer Cebir
 • Diferansiyel Denklemler
 • İstatistik
 • Olasılık

Lise Matematik Özel Ders

Tüm Lise sınıfları

SBS, YGS, LYS Matematik Özel Ders

SBS Matematik Özel Ders ( Seviye belirleme sınavı )

YGS Matematik Özel Ders ( Yüksek öğretime Geçiş Sınavı )

LYS Matematik Özel Ders (Lisans yerleştirme sınavı)

İlköğretim ve Lise Özel Ders

Tüm İlköğretim sınıfları

Matematik Neden Önemli?

Matematik, eğitim hayatımızın ilk adımı olan anaokulunda hayatımıza girer ve eğitim hayatımızın sonuna kadar bizimle birlikte olur. Ülkemizde matematik kariyeri belirlemede etkili olan en önemli derstir. Öğrenciler matematik yapabiliyorsa rekor kırabilir, yüksek puan gerektiren bölümleri kazanabilir. Kısacası matematik hayati derecede önemlidir. Çünkü hem YGS - LYS’ de Hem de KPSS’ de matematik karşımıza çıkar. Bunların dışında DGS, ALES ve yetenek sınavları vb bütün sınavlarda matematik sorulur. Üstelik sayısal öğrencisi olup olmadığınıza bile bakılmaz. Matematik bu denli önemli bir noktada iken maalesef ülkemizde matematiğe gerekli özen gösterilmez.

Matematik dersini kavrayabilmek için sayısal zekâya sahip olmanız gerekir. Ancak herkesin sayısal zekâsı aynı seviyede değildir. Her bireyin zekâ alanı farklıdır. Biri sözel zekâya, diğeri uzamsal zekâya, başka biri işitsel zekaya sahiptir. Hiç biri diğerinden üstün değildir. En zor matematik problemlerini çözen bir uzman, berbat resim yapabilir. Bir ressam için de matematik çok zor olabilir. Kısacası matematikten iyi anlamak bir erdem değildir. Ancak matematik gereklidir bu yüzden özel matematik dersi alınmalıdır Matematik’te başarılı olmak için mutlaka matematik özel dersi gerekir. Matematikte iyi olsanız bile matematik öğrenme hızınız artırabilir, çok daha fazla konuyu öğrenebilirsiniz. Özel matematik dersi almanın birçok avantajı vardır bunları sıralayacak olursak:

Özel Matematik Dersi Almanın Avantajları

 • Özel matematik dersi almak size özgü olduğundan sizin öğrenme hızınıza göre ayarlanır. Matematik geometri özel ders imkânı olanlar bu bireysel eğitimden çok faydalanırlar. Çünkü her bireyin kapasitesi farklıdır.
 • Özel Matematik Dersi ucuzdur. Dershaneye vereceğiniz 5 ila 10 bin lirayı özel matematik öğretmeni için harcasanız çok daha kaliteli eğitim alırsınız çünkü öğretmen tüm vaktini size ayıracaktır. Çünkü tek öğrenci sizsiniz.
 • Özel matematik dersi verenler, alanında uzman kişilerdir. Kendine güvenmeyen eğitmenler asla matematik dersi vermezler, özel matematik dersi ilanları özgüven dolu kelimeler doludur. Çünkü gerçekten iyi olan öğretmenler en iyisi odluklarını iddia ederler bu da gayet normaldir. Her öğretmen böyle hissetmelidir. Bu onların başarılı olduğunu gösterir.
 • Matematik Özel ders arayanlar doğru adresi bulurlarsa ödedikleri rakamın tam karşılığını alırlar bunun için doğru kurumu seçmeniz önemlidir. Başarılı bir öğretmen a’dan z’ye tüm matematiği size öğretebilir.
 • Özel ders öğrenciye sorumluluk yükler. Matematik öğrenmek için para harcayan öğrenci daha çok çalışmak daha çok öğrenmek zorunda hisseder.
 • Özel ders kişiye özel olduğundan kişiye özel alıştırmalar hazırlanabilir. Sorulan sorular kişiyi geliştirecek ama zorlamayacak şekilde seçilir böylece öğrenciye hem azim hem de başarma duygusu aşılanmış olur.

Fen Liselerine Anadolu Liselerine hazırlık - TEOG

TEOG sınavı için matematik çok önemli bir yer teşkil eder. Öğrenciler 6. 7. ve 8. sınıf sonunda yapılan sınavlardan sonra Fen Lisesine, Anadolu Lisesine ya da özel okullara yerleşebilirler. Bunun için ciddi matematik neti bırakmaları gerekir. TEOG matematik özel ders sayesinde çok iyi bir liseye yerleşebilirsiniz.

LYS –YGS Matematik Özel Ders

Matematiğin belki de en çok talep edildiği alan YGS’dir. YGS matematik özel dersi almanız sınavda işinizi kolaylaştırır. Netlerinizi artırır. Birebir alınan dersler sayesinde ortalama bir öğrenci soruların yüzde 60’ını yapabilir. Bu rakam disiplinli bir çalışma ile yüze 90’ın üzerine çıkacaktır. LYS matematik özel dersi ise daha zor matematik konularından oluşur. Bu derslerde bol örnek çözmek gerekir. Özel ders konusunda Türkiye genelinde İzmir ve İstanbul en yoğun illerimizdir. Özel matematik dersi İzmir de ve İstanbul’da daha kurumsallaşmış şekilde verilmektedir.


Matematik Özel Ders ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Ödeme seçenekleri nelerdir?

Eğitimin toplam ücreti eğitim başlamadan önce tahsil edilir. Ödemenizi nakit veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Nakit ödemelerinizi eğitim merkezimize gelerek elden yapabilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinizde Yapı Kredi ve Garanti Bankası kredi kartları kabul edilir. Yukarıda belirtilen eğitim fiyatları nakit eğitim fiyatlarıdır. Tek çekim kredi kartı eğitim fiyatı, yukarıdaki asıl fiyatın 1.08, 6 taksitli fiyatı 1.18 ile çarpılarak bulunur. Firmalar eğitim öncesi, ödemelerini banka havalesi yoluyla yapabilirler.

Eğitimler nasıl bir ortamda gerçekleşmektedir?

Eğitimlerimiz; özel sınıflarda veya sizin belirlediğiniz başka bir yerde yapılmaktadır. Sınıflara projektör, bilgisayarlar, internet, iklimlendirme, yazı tahtası ve gerekli eğitim araç- gereçleri vardır. Ayrıca ücretsiz çay, kahve ve su ikramımız mevcuttur.

Online eğitim hizmetiniz var mıdır?

Online eğitim hizmetimiz mevcuttur. Eğitimlerimizi kişiye özel paket ders olarak alabilirsiniz. Eğitimlerimizi online olarak özel ders şeklinde veya kurumsal olarak alabilirsiniz. Online eğitim talepleriniz için özel ders formumuzu doldurunuz.

Sertifika almam için eğitime kaydolmam yeterli midir?

Eğitimlerimizde devam sağlayan tüm öğrencilerimize sertifika veriyoruz.

Eğitim süresi verimli bir eğitim süreci için yeterli midir?

Eğitim süresi yeterlidir. Alanında uzman eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla oluşturulan müfredat ve süre, bu eğitimin verimli bir şekilde öğrenilmesi için yeterlidir.

Ders materyalleri nelerdir?

Ders materyalleri; pdf dosyaları, powerpoint slaytarından ve/veya ders notlarından oluşur. Ders esnasında örnek kodlar ve/veya çalışma dosyaları öğrencilere verilir. Ders sonrası yapılan ödevler de öğrencilere verilir.

Tezimi/ödevimi eğitmenle birlikte yapmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Lütfen proje formumuzu doldurunuz. Doldurduğunuz bilgilere istinaden danışmanlarımız en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Eğitmenleriniz hakkında bilgi alabilir miyiz?

Eğitmenlerimiz alanlarında üniversite eğitimli ve tecrübelidir. İletişim kabiliyetleri yüksek olan eğitmenlerimiz, deneyimin en iyi öğretmen olduğunu bilerek uygulamalı eğitim yaptırmaktadırlar. Eğitmenlerimiz en az 5-15 yıllık tecrübeye sahiptirler.

Eğitmenle görüşebilir miyim?

Eğitim öncesi eğitim konuları ile ilgili eğitmenlerimize sorularınız olabilir. Eğitim konuları ile ilgili sormak istediğiniz soruları yukarıdaki soru formundan gönderebilirsiniz. Eğitmenlerimiz veya danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Eğitim esnasında bilgisayar sağlıyor musunuz?

Eğitim ortamımızda her kişiye özel eğitime hazır bilgisayarlarımız bulunmaktadır.

Kendi bilgisayarımızı getirebilir miyiz?

Eğitim ortamına kendi bilgisayarlarınızı getirebilirsiniz. Bilgisayarınızın sağlıklı çalışmasını ve teknik servis problemlerinizi sizin gidermeniz gerekir.

Bilgisayarımıza program kurabilir misiniz?

Bilgisayarınıza herhangi bir program kurma hizmetimiz mevcut değildir. Fakat eğitmenlerimiz size bir kurulumun nasıl yapılacağını ve kaynak noktaların nereler olduğunu anlatacaktır.

Diğer eğitim merkezlerinden farkınız nedir?

Eğitim merkezi olarak en iyi hizmeti vermek için sürekli olarak çalışmaktayız. Eğitim kalitesinin sürekli gelişmesi için planlar hazırlamakta, kontroller yapmakta ve gelişmeyi sağlamaktayız.

Kurumumuza (firma) özel olarak eğitim almak için ne yapmalıyız?

Kurumlara özel olarak gerek kendi eğitim yerlerimizde, gerekse kurumların kurumların kendi yerlerinde eğitim sağlamaktayız. Kurumunuza özel eğitim talebiniz için yukarıdaki kurumsal talep formunu doldurmanız yeterlidir, eğitim danışmanımız en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

Otoparkınız var mıdır?

Haftaiçleri 2 araçlık otopark yerimiz mevcuttur. Arabalı öğrenci yoğunluğuna göre otoparkımızda bazı zamanlar yer bulunmayabilmektedir. Çevrede yakın yerlerde ücretli otoparklar mevcuttur.

İndirimleriniz var mıdır, varsa ne kadardır?

Tüm öğrenci ve öğretmenlere yüzde 15 indirimimiz mevcuttur.

Yerinize nasıl gelebilirim?

İletişim sayfamızdan adresimiz ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bilgi İstek Formu


Matematik Özel Ders Bilgi İstek Formu


Sorularınız ve Cevapları bölümünü okudum.

Matematik Özel Ders Proje Teklif Formu


BEĞEN, TAKİP ET

PAYLAŞ

 HEDEF ÖZEL DERS