Özel İngilizce

Etiket Sayfası

Özel İngilizce Etiketli Sayfalar

İngilizce Özel Ders

İngilizce Özel Ders: İngilizce , dünyanın en önemli dillerden birisidir ve her geçen gün iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında, kültürel ve politik yaşamda önemi giderek artmaktadır.

İngilizce Özel Ders: İngilizce , dünya üzerinde 1,8 milyar insan tarafından konuşulur. İngilizce günümüzde uluslararası dil, iletişim dili veya dünya dili olarak adlandırılır. İngilizce özel ders ile, İngilizce'yi etkili bir şekilde öğrenirsiniz, hayatınızın her alanında kullanırsınız.

GRE Özel Ders

GRE Özel Ders: GRE sınavı, Educational Testing Service (ETS) tarafından yapılan ülkemizdeki ALES sınavına benzer bir sınavdır.

GRE Özel Ders: GRE sınavı, Amerika'daki üniversitelerin yüksek lisans ve özellikle doktoraya öğrenci almak için öğrencilerin almasını gerekli gördüğü bir sınavdır. Öğrenciler bölümlerine göre bu sınava girerler.

Esnek bir yapıya sahip olan GRE özel ders, işleyiş olarak eğitimcilerimizin rehberliğinde seviye, hedef, ve öğrenme alışkanlıklarınız dikkate alınarak şekillendirilir.

SAT Özel Ders

SAT Özel Ders: SAT sınavı, Amerika'da üniversite eğitimi almak isteyenlerin girmesi gereken bir sınavdır.

SAT sınavı ile, üniversiteler genelde SAT 1 olarak bilinen sınava girmenizi şart koşarlar, fakat okumak istediğiniz bölüme ve okula göre SAT 2 sınavına girmeniz de gerekebilir.

SAT Özel Ders: Sat sınavında her bölüm için minimum puan 200 maksimum puan 800’dür. Yani ÖZEL SAT DERSİ Writing (W 200-800),Mathematics (M 200-800) ve Critical Reading (CR 200 – 800)Mathemeatics ve Critical Reading skorlarınız eski SAT sınavındaki Mathematics ve Verbal kısmı gibi düşünülebilir.

Kurumsal İngilizce Özel Ders

Kurumsal İngilizce Özel Ders ile günümüz iş dünyasında yer alan bireylerin uluslararası iş yaşamına kolay adapte olmalarını ve farklı ülkelerdeki meslektaşları ve müşterileri ile rahat bir iletişim kurulması amaçlanır.

Kurumsal İngilizce Özel Ders sayesinde katılımcının iş yaşamında gereksinim duyacağı İngilizcenin öğretilmesi hedeflenir.

Kurumsal İngilizce Özel Ders Eğitim Programı; işletme dünyası, satış, pazarlama, borsa, uluslararası ticaret, şirket stratejisi ve yapısı, çalışanları yönetme ve trendler, küreselleşme, ekonomi, operasyon yönetimi, etkili ve ikna edici elektronik posta yazma, sunum ve sunum teknikleri gibi konuları içerir.

Konuşma İngilizcesi Özel Ders

Konuşma İngilizcesi Özel Ders ile birden fazla dili konuşabilen ve ana dili İngilizce yabancı öğretmenler ile İngilizce konuşma pratiği yapma şansına sahip olursunuz.

Konuşma İngilizcesi özel ders sayesinde böylelikle farklı aksan ve konuşma şekillerine en kısa sürede alışkanlık sağlayacak, İngilizce konuşurken yaşadığınız çekingenliği üzerinizden kolayca atarak, daha akıcı bir İngilizce konuşma becerisine sahip olabileceksiniz.

İngilizce öğrenim sürecinizde okuma, yazma ve dinleme becerileriniz; İngilizce kitap okuyarak, film izleyerek ve radyo yayınlarını dinleyerek geliştirebilirken, İngilizce konuşma pratiği ve kelimelerin doğru telaffuzlarını öğrenmeyi konuşma İngilizcesi Özel Ders alarak, ihtiyacınız olan profesyonel becerileri edinirsiniz.

ASP Özel Ders

ASP Özel Ders : Günümüz internet teknolojileri gün geçtikçe daha da çok kullanıcı taraflı olmaktadır. Bu kullanıcı taraflılık, beraberinde talebi de üst seviyelere çekerek, internetin de gelişimini arttırmıştır.

Geleneksel ticarette firmalar ile müşterileri birebir diyalog kurmaktadırlar.

Bu iş modelinde, müşteriler her zaman pazarlamanın merkezinde görülür.

Ancak gelecekte de söz sahibi olmak isteyen firmalar bu geleneksel ticaret anlayışını aşarak, hiç tanımadıkları müşterileri ile e-ticaret yoluyla buluşmaktadırlar.

Özel İngilizce Merkezi

Özel İngilizce merkezlerinde sadece İngilizce dil eğitimi verilir. Kurs merkezleri birden fazla bölümden oluşabilir ancak dil kısmı sadece İngilizce eğitimi üzerine çalışma yapmalıdır. Dil eğitiminin başarılı olabilmesi için bazı kıstasların olması gerekir. Özel İngilizce dersi almak isteyenler bu kursla ve özel İngilizce merkezlerini araştırırken bu kıstaslara dikkat etmelidir.

Özel İngilizce Kursu Nasıl Olmalıdır?

  • Özel İngilizce dersleri konusunda uzmanlaşmış bir çekirdek kadroya sahip olmalıdır.
  •  HEDEF ÖZEL DERS