Öğretmen Özel Ders

Etiket Sayfası

Öğretmen Özel Ders Etiketli Sayfalar

Tarih Özel Ders

Tarih Özel Ders: Tarih, insan topluluklarını,bu toplulukların yaşayışlarını,birbirleriyle ilişkilerini, kültür ve medeniyetlerini,yer ve zaman göstererek,sebep-sonuç ilişkisine dayalı olarak anlatan bilim dalıdır.

Tarih özel ders, öğrencilerin eksik olduğu ve istediği konulardan başlayarak zamanı tasarruflu kullanmasını sağlar.

Tarih özel ders, sınav odaklı eğitim sayesinde, sizi en etkili yollardan sınavlara hazırlar.

Tarih özel ders eğitmenlerimiz, eksik olduğunuz konuları tespit ederek, size bu doğrultuda eğitim verir. Tarih özel ders ile sınavlarda sürenizi daha verimli kullanırsınız.

Coğrafya Özel Ders

Coğrafya Özel Ders: Coğrafya, insanlar ve yer (mekân) ile bunlar arasındaki ilişkiyi inceleyen bilimdir. Yer ve insanlar arasındaki ilişkiler coğrafyanın konusunu oluşturur.

Coğrafya özel ders, öğrencilerin eksik olduğu ve istediği konulardan başlayarak zamanı tasarruflu kullanmasını sağlar.

Coğrafya özel ders, sınav odaklı eğitim sayesinde, sizi en etkili yollardan sınavlara hazırlar.

Coğrafya özel ders eğitmenlerimiz, eksik olduğunuz konuları tespit ederek, size bu doğrultuda eğitim verir. Coğrafya özel ders ile sınavlarda sürenizi daha verimli kullanırsınız.

YDS Özel Ders

YDS Özel Ders: Yabancı Dil Sınavı (YDS), İngilizce'yi kendisine meslek edinmek isteyen öğrencilerin girdikleri sınavdır.

YDS de diğer sınavlar gibi her geçen yıl zorlaştırılan bir sınavdır. YDS'de kelime bilgisine ve okuduğunu anlama becerilerine ağırlık verilmeye başlanmıştır.

YDS özel ders, bu doğrultuda kelime dağarcığınızı geliştirici teknikler uygulayarak, İngilizce öğreniminde büyük kolaylıklar sağlar. YDS özel ders, okuduğunuzu anlama becerilerini yükseltici teknikler öğretir.

Bilgisayar Özel Ders

BİLGİSAYAR ÖZEL DERS: Günümüzde bilgisayar, yaşamımızın her alanında var. Gereksinimlerimiz ise bilgisayar ile ilgili donanım ve yazılım alanlarını gittikçe çeşitlendirmektedir.

BİLGİSAYAR ÖZEL DERS: Bireylerin bu çeşitlilikte amaçlarına uygun kullanım yetenekleri ve bilgileriyle donatılması gerekmektedir.

Bu gereksinim bir mesleği sürdürürken ya da bireysel kullanım sırasında ortaya çıkabilmektedir. Bilgisayar ile ilgili bütün bilgileri özel ders olarak vermekteyiz.

Diğer bilgisayar özel dersler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

TOEFL Özel Ders

TOEFL Özel Ders: TOEFL (Yabancı Dil Olarak İngilizce Testi) ve TOEIC (Uluslararası İletişim İngilizce Testi) sınavlarının, küresel ölçekteki şirketlere ve kurumlara en nitelikli adayları işe almada yardımcı olduğu uzun bir geçmişi vardır.

TOEFL Özel Ders: TOEFL sınavı ana dili İngilizce olmayanların Amerikan İngilizcesi bilgisini ölçmek amacıyla, Amerika’da New Jersey Eyaletinde bulunan Educational Testing Service (ETS) tarafından dünyanın pek çok merkezinde düzenlenen bir sınavdır.

TOEFL özel ders, uluslar arası geçerliliğin olan TOEFL sınavına; dinleme, anlama, yazma ve konuşma olmak üzere 4 bölümün tamamını öğreterek hazırlamaktadır.

Arapça Özel Ders

Arapça Özel Ders: Arapça 22 Orta Doğu ülkesinde 300 milyona yakın bir nüfus tarafından konuşulan bir dildir. Ayrıca Arapça, 24 Arap olmayan Müslüman ülkede 1 milyara yakın bir nüfus tarafından kullanılan bir dildir.

Arapça Özel Ders: Arap dili, Sami dil ailesindendir. Yemen’de bulunan ve tarih itibariyle en eski yazılı metinlerin Arapça olması bize bu dilin ne kadar köklü bir dil olduğunu ispat etmektedir. Arapça özel ders ile, Arapça'yı etkili bir şekilde öğrenirsiniz.

Lise Özel Ders

Lise Özel Ders ile öğrencilerimizi seçkin üniversitlerde hayal ettiği üniversiteye en iyi şekilde hazırlıyoruz.

Lise Özel Ders eğitmenlerimiz alanında uzman, iletişim kabiliyeti yüksek, öğrencileriyle çok iyi diyalog kuran öğretmenlerden oluşmaktadır.

Özel İngilizce dersimatematik özel ders ücretlerineözel ders ücretleriÖğretmen tecrübesi ve formasyonu:Kurum Kültürü:Fiyat:Özel ders ücretleriÜcretsiz Tanışma Dersi:Kurum ve öğretmenin tavrı

 HEDEF ÖZEL DERS