Lys Matematik Özel Ders

Etiket Sayfası

Lys Matematik Özel Ders Etiketli Sayfalar

Matematik Özel Ders

Matematik bizimle kolay!

Matematik özel ders ile öğrenciler, matematiği zorlanmadan öğreniyor.

Matematik özel dersinin amacı; matematik konularında sınıfın gerisinde kalan ve konuları tam olarak kavramak isteyen öğrencilerin, matematiği anlaması için en mantıklı yardımı almasını sağlamaktır.

Matematik özel ders ile öğrenciler hızlı bir gelişim göstermektedir. Matematik özel ders, öğrencilerin seviye ve öğrenme farklılıkları da, çok kolayca aşılmaktadır.

Geometri Özel Ders

GEOMETRİ ÖZEL DERS: Geometri, uzayın ve uzayda tasarlanabilen biçimlerin, kurallara uyularak incelenmesini konu alan matematik dalıdır.

Geometri özel ders ile matematiğin uzamsal ilişkiler ile ilgilenen alt dalını etkin bir şekilde öğrenirsiniz.

Sınavlara Geometri özel ders hizmetiyle hazırlanan öğrencilerimizin, bol sayıda soru çözerek konuda uzmanlaşmasını ve bunun yanı sıra öğrenciyi motive edici teknikler uygulayarak sınavlarda ekstra başarı kazanmasını sağlıyoruz.

Geometri özel ders, ihtiyacınız olan konulara odaklanarak sizi başarıya ulaştırır.

Makina Özel Ders

Makina Özel Ders: Eğitimi makine alanında çalışanların veya öğrenim görenlerin meslek hayatında sıklıkla karşılaşacakları AutoCAD, CATIA, SolidWorks ve ANSYS programlarinin kulanımını ve uygulamalarını içerir.

Makina özel ders, sınavlarda ihtiyacınız olan notları almanızı sağlar. Makina özel ders ile, makina ile ilgili anlamadığınız konuları birebir özel ders hocalarımızdan profesyonel bir şekilde öğrenirsiniz.

Makina özel ders ile siz de bu ayrıcalığın bir parçası olmak istiyorsanız bizi arayın.

 HEDEF ÖZEL DERS