İngilizce Özel Öğretmen

Etiket Sayfası

İngilizce Özel Öğretmen Etiketli Sayfalar

İngilizce Özel Ders

İngilizce Özel Ders: İngilizce , dünyanın en önemli dillerden birisidir ve her geçen gün iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında, kültürel ve politik yaşamda önemi giderek artmaktadır.

İngilizce Özel Ders: İngilizce , dünya üzerinde 1,8 milyar insan tarafından konuşulur. İngilizce günümüzde uluslararası dil, iletişim dili veya dünya dili olarak adlandırılır. İngilizce özel ders ile, İngilizce'yi etkili bir şekilde öğrenirsiniz, hayatınızın her alanında kullanırsınız.

Kurumsal İngilizce Özel Ders

Kurumsal İngilizce Özel Ders ile günümüz iş dünyasında yer alan bireylerin uluslararası iş yaşamına kolay adapte olmalarını ve farklı ülkelerdeki meslektaşları ve müşterileri ile rahat bir iletişim kurulması amaçlanır.

Kurumsal İngilizce Özel Ders sayesinde katılımcının iş yaşamında gereksinim duyacağı İngilizcenin öğretilmesi hedeflenir.

Kurumsal İngilizce Özel Ders Eğitim Programı; işletme dünyası, satış, pazarlama, borsa, uluslararası ticaret, şirket stratejisi ve yapısı, çalışanları yönetme ve trendler, küreselleşme, ekonomi, operasyon yönetimi, etkili ve ikna edici elektronik posta yazma, sunum ve sunum teknikleri gibi konuları içerir.

Konuşma İngilizcesi Özel Ders

Konuşma İngilizcesi Özel Ders ile birden fazla dili konuşabilen ve ana dili İngilizce yabancı öğretmenler ile İngilizce konuşma pratiği yapma şansına sahip olursunuz.

Konuşma İngilizcesi özel ders sayesinde böylelikle farklı aksan ve konuşma şekillerine en kısa sürede alışkanlık sağlayacak, İngilizce konuşurken yaşadığınız çekingenliği üzerinizden kolayca atarak, daha akıcı bir İngilizce konuşma becerisine sahip olabileceksiniz.

İngilizce öğrenim sürecinizde okuma, yazma ve dinleme becerileriniz; İngilizce kitap okuyarak, film izleyerek ve radyo yayınlarını dinleyerek geliştirebilirken, İngilizce konuşma pratiği ve kelimelerin doğru telaffuzlarını öğrenmeyi konuşma İngilizcesi Özel Ders alarak, ihtiyacınız olan profesyonel becerileri edinirsiniz.

Visual Basic Özel Ders

Visual Basic Özel Ders: Amacı, hızlı uygulama geliştirme aracı visual basic'i öğretmektir.

Visual Basic Eğitimi ile masaüstü ve veritabanı uygulamalarınızı ne kadar kolay geliştirebileceğinizi göreceksiniz.

Visual Basic Özel Ders ile kontrolleri, modülleri, formları, veritabanı işlemlerini öğreneceksiniz.

Visual Basic Eğitimi sonrası, potansiyelinizi ortaya çıkarıp kullanacaksınız.

Python Özel Ders

Python Özel Ders: Python, yorumlanabilen, nesne yönelimli, modüler ve etkileşimli bir programlama dilidir.

Python, basit söz dizimi, girintilere dayalı yapısı; ile kolay adapte olunan bir dildir.

Python Özel Ders sonunda sürekli bir değişime sahip yazılım dünyasında bir çok platforma uyumlu kalabilirsiniz.

Python Özel Ders ile sistem programlama, kullanıcı ara birimi programlama, ağ programlama, uygulama ve veritabanı yazılımı programlama gibi birçok alanda yazılım geliştirebilirsiniz.

Özel Ders Bürosu

Özel ders bürosu dershanelerden farklı bir sistemle çalışır. Özel ders büroları öğrencilerle birebir ilgilenir.  Dersler 1 ila 5 kişilik sınıflarda işlenir hatta çoğu zaman birebir ders gösterilir. Dershanelerde ise sınıflar 30 kişiye kadar çıkabilmektedir. Bu da özel dersin mantığını aykırıdır. Özel ders bürolarında İngilizce, matematik, fizik, kimya, sosyal bilgiler, tarih, edebiyat dersleri alabilirsiniz. Özel ders bürolarının hizmet verdiği çeşitli alanlar vardır.

Özel İngilizce Merkezi

Özel İngilizce merkezlerinde sadece İngilizce dil eğitimi verilir. Kurs merkezleri birden fazla bölümden oluşabilir ancak dil kısmı sadece İngilizce eğitimi üzerine çalışma yapmalıdır. Dil eğitiminin başarılı olabilmesi için bazı kıstasların olması gerekir. Özel İngilizce dersi almak isteyenler bu kursla ve özel İngilizce merkezlerini araştırırken bu kıstaslara dikkat etmelidir.

Özel İngilizce Kursu Nasıl Olmalıdır?

  • Özel İngilizce dersleri konusunda uzmanlaşmış bir çekirdek kadroya sahip olmalıdır.
  •  HEDEF ÖZEL DERS