İngilizce Konuşma Özel Ders

Etiket Sayfası

İngilizce Konuşma Özel Ders Etiketli Sayfalar

Konuşma İngilizcesi Özel Ders

Konuşma İngilizcesi Özel Ders ile birden fazla dili konuşabilen ve ana dili İngilizce yabancı öğretmenler ile İngilizce konuşma pratiği yapma şansına sahip olursunuz.

Konuşma İngilizcesi özel ders sayesinde böylelikle farklı aksan ve konuşma şekillerine en kısa sürede alışkanlık sağlayacak, İngilizce konuşurken yaşadığınız çekingenliği üzerinizden kolayca atarak, daha akıcı bir İngilizce konuşma becerisine sahip olabileceksiniz.

İngilizce öğrenim sürecinizde okuma, yazma ve dinleme becerileriniz; İngilizce kitap okuyarak, film izleyerek ve radyo yayınlarını dinleyerek geliştirebilirken, İngilizce konuşma pratiği ve kelimelerin doğru telaffuzlarını öğrenmeyi konuşma İngilizcesi Özel Ders alarak, ihtiyacınız olan profesyonel becerileri edinirsiniz.

Advanced Özel Ders

Advanced Özel Ders: İngilizce dil seviyesinin ileri düzey olarak adlandırıldığı düzeyde dil becerilerini konuşur, anlar ve yazarsınız. Advanced Özel Ders, en ileri seviye İngilizce öğrenimini kapsamaktadır.

Advanced özel ders sonunda katılımcıya, güvenli konuşma yeteneği, uluslararası iş dünyasında İngilice konuşma, iş toplantılarının kendine özgü dili, gibi ileri düzey İngilizce öğretimi amaçlanmaktadır.

Advanced özel ders eğitmenlerimiz, alanında uzman, Advanced düzeyinde İngilizce anlatma becerilerine sahip, birikim sahibi deneyimli Türk ve Yabancı hocalardan oluşmaktadır.

 HEDEF ÖZEL DERS