İngilizce Dil Okulu

Etiket Sayfası

İngilizce Dil Okulu Etiketli Sayfalar

İş İngilizcesi Özel Ders

İş İngilizcesi Özel Ders ile günümüz iş dünyasında yer alan bireylerin uluslararası iş yaşamına kolay adapte olmalarını ve farklı ülkelerdeki meslektaşları ve müşterileri ile rahat bir iletişim kurulması amaçlanır.

İş İngilizcesi Özel Ders sayesinde katılımcının iş yaşamında gereksinim duyacağı İngilizcenin öğretilmesi hedeflenir.

İş İngilizcesi Özel Ders Eğitim Programı; işletme dünyası, satış, pazarlama, borsa, uluslararası ticaret, şirket stratejisi ve yapısı, çalışanları yönetme ve trendler, küreselleşme, ekonomi, operasyon yönetimi, etkili ve ikna edici elektronik posta yazma, sunum ve sunum teknikleri gibi konuları içerir.

Seyahat İngilizcesi Özel Ders

Seyahat İngilizcesi Özel Ders, İngilizce konuşulan ülkelere yapacağınız seyahatlerde; alışveriş yaparken, yemek siparişi verirken, sosyal ortamlarda, acil durumlarda, konaklama ve ulaşım gibi konularda kendinizi en akıcı ve anlaşılabilir şekilde ifade edebilmenizi sağlamayı amaçlamaktadır.

Seyahat İngilizcesi Özel Ders: İngilizce konuşulan bir ülkeye gitmiyor olsanız bile otel personeli, hava alanındaki göçmen memurları, taksi şoförleri ve yolda karşılaştığınız insanlarla konuşmak için İngilizceye ihtiyacınız olduğunu göreceksiniz.

 HEDEF ÖZEL DERS