Gmat Toefl

Etiket Sayfası

Gmat Toefl Etiketli Sayfalar

GMAT Özel Ders

GMAT Özel Ders: GMAT sınavı, Amerika'daki yüksek lisans ve doktora programlarının işletme, yönetim bölümlerine başvuracak öğrencilerin girmesi gereken bir sınavdır.

GMAT Özel Ders: GMAT sınavı, çoktan seçmeli (Sözel ve Sayısal) ve kompozisyon (Analytical Writing Assessment) olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır.

Esnek bir yapıya sahip olan GMAT özel ders, işleyiş olarak eğitimcilerimizin rehberliğinde seviye, hedef, ve öğrenme alışkanlıklarınız dikkate alınarak şekillendirilir.

GMAT özel ders eğitmenlerimiz, alanında uzman, GMAT sınavlarındaki sorulara hakim, birikim sahibi deneyimli Türk ve Yabancı hocalardan oluşmaktadır.

TOEFL Özel Ders

TOEFL Özel Ders: TOEFL (Yabancı Dil Olarak İngilizce Testi) ve TOEIC (Uluslararası İletişim İngilizce Testi) sınavlarının, küresel ölçekteki şirketlere ve kurumlara en nitelikli adayları işe almada yardımcı olduğu uzun bir geçmişi vardır.

TOEFL Özel Ders: TOEFL sınavı ana dili İngilizce olmayanların Amerikan İngilizcesi bilgisini ölçmek amacıyla, Amerika’da New Jersey Eyaletinde bulunan Educational Testing Service (ETS) tarafından dünyanın pek çok merkezinde düzenlenen bir sınavdır.

TOEFL özel ders, uluslar arası geçerliliğin olan TOEFL sınavına; dinleme, anlama, yazma ve konuşma olmak üzere 4 bölümün tamamını öğreterek hazırlamaktadır.

 HEDEF ÖZEL DERS