Sertifikasyon

MEB Sertifikalı Eğitimler

SERTİFİKASYON

Tesla Akademi eğitimlerinde; yüzde 90 devam sağlayarak eğitimi tamamlayan öğrencilerimiz, MEB katılım sertifikası almaya hak kazanır.

Tesla Akademi MEB katılım sertifikası; belli bir konuda uzmanlaşmış olduğunuzu ve bu konuda yeterli pratik yapıp bunda başarılı olduğunuzu uzman eğitmenlerimiz aracılığıyla test edip gösteren belgedir.

Neden Sertifika?

Sürekli artan rekabet ortamı ve güncellenen teknoloji karşısında diploma ile birlikte sertifikanın de önemi giderek artmaktadır. Günümüzde işverenler; işe alım sürecinde kişilerin özgeçmişine, referanslarına ve hangi sertifikalara sahip olduklarına bakmaktadır.

Kişilerin almış oldukları eğitimleri, hangi diploma ve sertifikalarla belgelendirdiği de; ayrıca işe alım sürecinde ve kariyer fırsatlarında dikkat edilen hususlardan birisidir.

Kısa sürede tecrübe kazandırır: Uzun yıllar sonucunda elde edilebilecek tecrübe ve yetenekler, sertifika programları sayesinde kısa sürede edinilebilir. Böylece yeni işe hızlı ve sağlam bir başlangıç yapılmış olur.

Tesla Akademi, eğitimlerine gereklii katılımı sağlayan bütün öğrencilerine MEB geçerliliği olan katılım sertifikası sağlayarak geleceğiniz için kariyerinize pozitif bir katkıda bulunmuş olur.

 HEDEF ÖZEL DERS