Lise

Lise Ödev
Lise Ödev

Lise Ödev ile öğrencilerimizi seçkin üniversitlerde hayal ettiği üniversiteye en iyi şekilde hazırlıyoruz.

Lise Ödev eğitmenlerimiz alanında uzman, iletişim kabiliyeti yüksek, öğrencileriyle çok iyi diyalog kuran öğretmenlerden oluşmaktadır.

Lise Ödev

Lise, özel dersin belki de en gerekli olduğu eğitim kademesidir. Çünkü 4 yıllık eğitimin sonunda YGS ve LYS’ye girilir. İyi bir üniversite kazanmak içi çaba sarf edilir. Bu açıdan lisede vaktini iyi değerlendiren, özel ders fırsatlarından yararlanan öğrenciler, üniversite sınavında daha başarılı olurlar. Lisede Matematik, Türk Dili, Fizik, İngilizce, Kimya, Tarih gibi müfredatta bulunan ve üniversitede soru çıkan tüm alanlardan özel ders alabilirisiniz.

İngilizce Özel Ders

İngilizce seviye tespit sınavı, üniversite sınavında LYS5 sınavı adı altında yapılmaktadır. Bu sınavda kelime bilgisi, olduğunu anlama, gramer bilgisi test edilmektedir. İngilizce özel ders almak isteyen öğrencilerin ders alırken üniversite sınavlarında çıkan sorulara paralele bir ders almaları gerekir. Bununla ilgili gerekli bilgilendirmeyi ve eğitimi özel ders öğretmeniniz yapacaktır. Özel İngilizce dersi ile okulda öğrenemediğiniz İngilizceyi halledebilir. Üniversite sınavında ciddi dil puanları alabilirsiniz. Bunun için disiplinli çalışmak zorundasınız.

Matematik Özel Ders

Matematik Özel dersi ise bir lise öğrencisi için belki de en önemli derstir. Çünkü matematik netleriniz ne kadar fazla olursa üniversite sınavında alacağınız puan o derece artar. Üstelik matematik neti az yapıldığı için standart sapma adı verilen puan türünden de puan getiriniz olur. Matematik özel dersi veren öğretmenlerin %^0’u matematik mezunu değildir. Bunun temel nedeni matematik fizik ve diğer sayısal bilimlerle yakın işbirliği içindedir ve matematik öğretmek matematik okumayla kazanılan bir yetenek değildir. Çoğu üniversite öğrencisi üniversite mezunu matematik öğretmeninden daha iyi ders anlatabilir. Bu nedenle matematik dersi alırken yaştan ziyade öğretmenin formasyonuna yani bildiklerini aktarma becerisine bakmalısınız.

Matematik Özel Ders Fiyatları

İstanbul matematik özel ders fiyatlarını belirleyen en önemli unsurlar, ders veren öğretmenin alandaki tecrübesi, ders veren kurumun fiziksel koşulları ve özel ders piyasasındaki itibarı olarak sıralanabilir. Veliler çocukları için özel ders öğretmeni ya da özel ders kursu seçerken ilk olarak matematik özel ders ücretlerine bakarlar. Ancak sadece ders ücreti kurs kalitesini belirlemez. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi genç bir üniversiteli 30 yıllık matematik öğretmeninden daha iyi ders anlatabilir. Bu sadece matematik dersi için değil diğer özel ders ücretleri için de geçerlidir

Matematik Özel Dersi Alırken Dikkat Edilecekler

Matematik dersi almak istiyorsanız şu hususlarda dikkatli olunuz.

Öğretmen tecrübesi ve formasyonu: Size ders verecek olan öğretmen ile tanışın. Daha önce neler yaptığını sorun. Öğretmenin dersi nasıl işleyeceğini kendisine sorun. Bu arada öğretmenin tavırlarını takip edin. Sizin için uygun bir aday mı değil mi bu şekilde karar verebilirsiniz.

Kurum Kültürü: Birçok özel ders veren kurum, özel ders ilanları ile öğrenci ararlar. Bu ilanlara başvurduğunuzda size türlü vaatlerde bulunurlar bu vaatler doğru da olabilir ancak kurs hakkında bilgi edinmek için mutlaka kurs merkezini ziyaret edin ve ders yapılacak ortamları görün. Size ders verecek öğretmenle tanışın. Ders saatlerini ve zamanını ne zaman biteceğini konuşun. Kısaca aklınızdaki tüm soruları kurs yönetimine sorun.

Fiyat: Özel ders ücretleri kesenize uygun olmalı. Ancak ilk kıstasınız özel dersin fiyatı olmamalıdır. Özel ders fiyatları hakkında bir araştırma yapmadan herhangi bir özel ders kurumu ile anlaşma yapmayın. Eğer kurum pazarlık yapmaya müsaitse pazarlık yapmayı ihmal etmeyin.

Ücretsiz Tanışma Dersi: Eğer kurum size özel dersi ve öğretmenini tanıtmak için ücretsiz özel ders veriyorsa bu imkânı değerlendirin. Böylece öğretmen ve kurs hakkında daha sağlam bilgilere sahip olursunuz.

Kurum ve öğretmenin tavrı : Özel ders almak için eğitim kurumuna gittiniz diyelim burada size karşı davranışlar nasıl? Öğretmenler ve kurum görevlileri ilgili mi? Sorularınıza net ve nazik cevaplar veriyorlar mı? Bu soruların cevapları olumlu ise o kurumla özel ders anlaşması yapabilirsiniz.

Lisede okutulan tüm dersleri özel ders olarak vermekteyiz.


Lise Ödev ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Ödeme seçenekleri nelerdir?

Eğitimin toplam ücreti eğitim başlamadan önce tahsil edilir. Ödemenizi nakit veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Nakit ödemelerinizi eğitim merkezimize gelerek elden yapabilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinizde Yapı Kredi ve Garanti Bankası kredi kartları kabul edilir. Yukarıda belirtilen eğitim fiyatları nakit eğitim fiyatlarıdır. Tek çekim kredi kartı eğitim fiyatı, yukarıdaki asıl fiyatın 1.08, 6 taksitli fiyatı 1.18 ile çarpılarak bulunur. Firmalar eğitim öncesi, ödemelerini banka havalesi yoluyla yapabilirler.

Eğitimler nasıl bir ortamda gerçekleşmektedir?

Eğitimlerimiz; özel sınıflarda veya sizin belirlediğiniz başka bir yerde yapılmaktadır. Sınıflara projektör, bilgisayarlar, internet, iklimlendirme, yazı tahtası ve gerekli eğitim araç- gereçleri vardır. Ayrıca ücretsiz çay, kahve ve su ikramımız mevcuttur.

Online eğitim hizmetiniz var mıdır?

Online eğitim hizmetimiz mevcuttur. Eğitimlerimizi kişiye özel paket ders olarak alabilirsiniz. Eğitimlerimizi online olarak özel ders şeklinde veya kurumsal olarak alabilirsiniz. Online eğitim talepleriniz için özel ders formumuzu doldurunuz.

Sertifika almam için eğitime kaydolmam yeterli midir?

Eğitimlerimizde devam sağlayan tüm öğrencilerimize sertifika veriyoruz.

Eğitim süresi verimli bir eğitim süreci için yeterli midir?

Eğitim süresi yeterlidir. Alanında uzman eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla oluşturulan müfredat ve süre, bu eğitimin verimli bir şekilde öğrenilmesi için yeterlidir.

Ders materyalleri nelerdir?

Ders materyalleri; pdf dosyaları, powerpoint slaytarından ve/veya ders notlarından oluşur. Ders esnasında örnek kodlar ve/veya çalışma dosyaları öğrencilere verilir. Ders sonrası yapılan ödevler de öğrencilere verilir.

Tezimi/ödevimi eğitmenle birlikte yapmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Lütfen proje formumuzu doldurunuz. Doldurduğunuz bilgilere istinaden danışmanlarımız en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Eğitmenleriniz hakkında bilgi alabilir miyiz?

Eğitmenlerimiz alanlarında üniversite eğitimli ve tecrübelidir. İletişim kabiliyetleri yüksek olan eğitmenlerimiz, deneyimin en iyi öğretmen olduğunu bilerek uygulamalı eğitim yaptırmaktadırlar. Eğitmenlerimiz en az 5-15 yıllık tecrübeye sahiptirler.

Eğitmenle görüşebilir miyim?

Eğitim öncesi eğitim konuları ile ilgili eğitmenlerimize sorularınız olabilir. Eğitim konuları ile ilgili sormak istediğiniz soruları yukarıdaki soru formundan gönderebilirsiniz. Eğitmenlerimiz veya danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Eğitim esnasında bilgisayar sağlıyor musunuz?

Eğitim ortamımızda her kişiye özel eğitime hazır bilgisayarlarımız bulunmaktadır.

Kendi bilgisayarımızı getirebilir miyiz?

Eğitim ortamına kendi bilgisayarlarınızı getirebilirsiniz. Bilgisayarınızın sağlıklı çalışmasını ve teknik servis problemlerinizi sizin gidermeniz gerekir.

Bilgisayarımıza program kurabilir misiniz?

Bilgisayarınıza herhangi bir program kurma hizmetimiz mevcut değildir. Fakat eğitmenlerimiz size bir kurulumun nasıl yapılacağını ve kaynak noktaların nereler olduğunu anlatacaktır.

Diğer eğitim merkezlerinden farkınız nedir?

Eğitim merkezi olarak en iyi hizmeti vermek için sürekli olarak çalışmaktayız. Eğitim kalitesinin sürekli gelişmesi için planlar hazırlamakta, kontroller yapmakta ve gelişmeyi sağlamaktayız.

Kurumumuza (firma) özel olarak eğitim almak için ne yapmalıyız?

Kurumlara özel olarak gerek kendi eğitim yerlerimizde, gerekse kurumların kurumların kendi yerlerinde eğitim sağlamaktayız. Kurumunuza özel eğitim talebiniz için yukarıdaki kurumsal talep formunu doldurmanız yeterlidir, eğitim danışmanımız en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

Otoparkınız var mıdır?

Haftaiçleri 2 araçlık otopark yerimiz mevcuttur. Arabalı öğrenci yoğunluğuna göre otoparkımızda bazı zamanlar yer bulunmayabilmektedir. Çevrede yakın yerlerde ücretli otoparklar mevcuttur.

İndirimleriniz var mıdır, varsa ne kadardır?

Tüm öğrenci ve öğretmenlere yüzde 15 indirimimiz mevcuttur.

Yerinize nasıl gelebilirim?

İletişim sayfamızdan adresimiz ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bilgi İstek Formu


Lise Ödev Bilgi İstek Formu


Sorularınız ve Cevapları bölümünü okudum.

Lise Ödev Proje Teklif Formu


BEĞEN, TAKİP ET

PAYLAŞ

 HEDEF ÖZEL DERS