İngilizce

İngilizce Hocası
İngilizce Hocası

İngilizce Hocası: İngilizce , dünyanın en önemli dillerden birisidir ve her geçen gün iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında, kültürel ve politik yaşamda önemi giderek artmaktadır.

İngilizce Hocası: İngilizce , dünya üzerinde 1,8 milyar insan tarafından konuşulur. İngilizce günümüzde uluslararası dil, iletişim dili veya dünya dili olarak adlandırılır. ingilizce hocası ile, İngilizce'yi etkili bir şekilde öğrenirsiniz, hayatınızın her alanında kullanırsınız.

Eğitim içeriği, öğrenci ile yapılan ön görüşmede öğrenci ihtiyaçlarını eğitim danışmanlarımıza iletmekte ve eğitim danışmanlarımız da öğrencinin ihtiyaçlarını dikkate alarak özel bir program hazırlamaktadır.

ingilizce hocası programı hazırlanırken öğrencinin İngilizce seviyesi ile ilgili tüm konular dikkate alınmaktadır.

ingilizce hocası birebir ders anlatımı esnasında, öğrenci ve öğretmen arasındaki iletişim en hat safhada olduğu için; öğrenci anlatılan konuyu en verimli şekilde öğrenmiş olur.

ingilizce hocası eğitmenlerimiz, alanında uzman, tüm genel İngilizce seviyelerine ve bilgilerine hakim, birikim sahibi deneyimli Türk ve Yabancı hocalardan oluşmaktadır.

ingilizce hocası ile, İngilizce dil becerilerinizi üst seviyelere yükseltirsiniz.

İngilizce Hocası ile başarı ve güven kazanmak istiyorsanız bizi arayın.

İngilizce Hocası Kategorileri

 • HAZIRLIK ATLAMA ÖZEL DERS
 • TOEFL ÖZEL DERS
 • İELTS ÖZEL DERS
 • YDS ÖZEL DERS
 • TOEİC ÖZEL DERS
 • GRE ÖZEL DERS
 • GMAT ÖZEL DERS
 • SAT ÖZEL DERS
 • KURUMSAL İNGİLİZCE ÖZEL DERS
 • İŞ İNGİLİZCESİ ÖZEL DERS
 • KONUŞMA İNGİLİZCESİ ÖZEL DERS
 • SEYAHAT İNGİLİZCESİ ÖZEL DERS
 • ELEMENTARY ÖZEL DERS
 • PRE İNTERMEDİATE ÖZEL DERS
 • İNTERMEDİATE ÖZEL DERS
 • UPPER İNTERMEDİATE ÖZEL DERS
 • ADVANCED ÖZEL DERS

Özel İngilizce dersi almak istiyorsanız, İlk olarak hangi amaçla alacağınız belirlemeniz gerekir. Çünkü gerek üniversite eğitimi için olsun gerek yurt dışı eğitimi için olsun çok farklı sınavlar vardır. Bu sınavlardan bazıları uluslar arası boyutta geçerliği olan sınavlardır. Ülkemizde ve yurtdışında yapılan İngilizce seviye tespit sınavları şöyledir.

İngilizce Seviye Tespit Sınavları

TOEFL (Test of English as a Foreign Language)

Ana dili İngilizce dışında bir dil olanların İngilizce seviyelerini ölçmek için Amerika menşeli ETS (Educational Testing Service) tarafından hazırlanır. Dünyanın en çok kabul gören sınavlarından biridir. Yaklaşık 4500 eğitim kurumu TOEFL kabul etmektedir. Başarılı olmak için 120 üzerinden 79 almanız gerekir. Üç büyük ilimizde bu sınava katılabilirsiniz.

IELTS English Language Testing System)

Akademik (AC) ve Genel Eğitim (GT) olarak iki farklı şekilde uygulanır. Sınavı göçmenlik başvurusu için kullanacaksanız GT, eğitimi için kullanacaksanız AC modülünü kullanırsınız. TOEFL gibi 4 ana beceriyi ölçer. Sınavda başarılı sayılmak için 6.5 almanız gerekir.

TOEIC (Test of English for International Communication)

Kısaca İş İngilizcesi seviye tespit sınavı diyebiliriz. Akademik kariyer için gereklidir. Başarılı sayılmak için 990 üzerinden 500 almanız gerekir.

Özel İngilizce Dersi Verenler

PEARSON ACADEMIC

Person testi olarak da bilinir. Online bir sınavdır. 4 temel beceriyi ölçer. Üniversiteye girişlerde kabul edilen bir sınavdır. Sınava başladıktan sonra 10 dakika mola hakkınız vardır ancak tek oturumluktur.

Cambrıdge Üniversitesi Sınavı

Bu sınav da tüm dünyada kabul gören bir sınavdır. Bu sınavda puan alınmaz. Başarılı ya da başarısız olursunuz. Sınav ülkemizde kur diye tabir ettiğimiz 5 farklı seviye için yapılır dilediğiniz seviyeden girebilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak için 4. basamak olan CAE-Cambridge Advanced Certificate, sertifikası almanız gerekir. Sınavın geçerliliği ömür boyudur. En geçerli sınavdır. Bu belgeyle anadiliniz İngilizce olmasa bile İngilizce öğretmenliği yapabilirsiniz.

Ülkemizde yapılan İngilizce seviye tespit sınavları : ülkemizde YDS, KPDS ve ÜDs adlı sınavlar yapılmaktadır. Bu 3 sınav birbiriyle çift yönlü olarak denktir. Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (KPDS),memurların dil seviyelerini tespit eder. Üniversitelerarası Kurul Yabancı Dil Sınavı (ÜDS), akademik kariyer için kullanılır. Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) ise adı üzerinde yabancı dil seviye tespit sınavıdır. Üniversiteye giriş için kullanılır.

Neden Özel İngilizce Dersi almalıyım?

Bu sınavlardan hangisini hedefliyorsanız ona göre özel İngilizce kursu almalısınız. Çünkü her birinin özellikleri farklıdır. Bazılarında okuma, dinleme varken bazılarında sadece okuma vardır. Eğer uzun yıllar kolej eğitimi almadıysanız özel İngilizce dersleri almanız gerekecektir. Çünkü liselerimizde verilen İngilizce eğitimi yeterli değildir. Eğer konuşma İngilizcesini geliştirmek istiyorsanız yabancıdan ingilizce hocası almanız işinizi kolaylaştıracaktır. ingilizce hocası almanız sizi hızlandırır. Çünkü öğretmen tüm bilgisini ve enerjisini sizin için kullanır. Ders için ayrılan zaman size ayrılmış demektir. Ciddiyetle kursları takip eden öğrenciler kurs dışında da çalışmalarını bırakmazsa amaçladığı başarıya rahatlıkla ulaşırlar. Kısacası İngilizce öğrenmek için disiplin, sebat, süreklilik ve çalışkanlık şarttır. Aksi halde İngilizce öğrenemezsiniz. İngilizce özel kurs seçerken de bazı hususları göz önüne almak gerekir.

Özel İngilizce Dersi Verenler

Özel ders alınırken nelere dikkat etmeliyiz?

İngilizce eğitiminde 5 temel beceri vardır. Bunlar Speaking (Konuşma) Listening (Dinleme) Reading (Okuma) Writing (Yazma) ve gramerdir. Alacağınız ingilizce hocasıi seçerken bu becerilerden en çok hangisine ihtiyacınız olduğunu belirlemeniz hedefinize ulaşmak konusunda işinizi kolaylaştıracaktır. Özel İngilizce dersi almak isteyenlerin en çok yaptığı hata İngilizce kurs fiyatlarının uygun olmasıdır. Ancak bu ciddi bir yanılgıdır. Sadece kurs fiyatları eğitimin kalitesi için yeterli değildir. İngilizce kurunsun kalitesini belirleyen iki ana etken vardır birincisi kurum kültürü ikincisi ise özel İngilizce öğretmeninin başarı ve tecrübesidir. Kendini ispatlamış kurslar, İngilizce konusunda şeffaf ve pratik davranırlar. Kurs saateleri kurs öğretmenleri bellidir. Kimin ne kadar ders alacağı ne kadar ödeyeceği belirlenmiştir. Kurum kendine güvenir. İddialı laflardan, vaatlerden uzak durur. Görece diğer kurslara göre daha kalabalık olurlar.

İngilizce Özel Kurs Fiyatları

Özel İngilizce Kurslarında fiyatı belirleyen etkenlerin başında öğretmen kalitesi gelir. Alanında kendini ispatlamış İngilizce eğitimi konusunda uzman öğretmenler, daha yüksek maaşlarla çalışırlar bu da özel İngilizce kursu fiyatlarına yansır. İkinci nokta kursun saygınlığıdır. Kurslar uzun yıllara dayanan kariyeri ve yurtdışı bağlantıları sayesinde prestij kazanırlar. Prestijli kurslar diğerlerine oranla daha yüksek fiyatlıdır. Başka bir nokta da tecrübedir. Öğrencilerin girdiği sınavlarda elde ettiği başarılar kursun fiyatını belirleyen önemli unsurlardan biridir.

Özel İngilizce Dersi Nasıl Verilir

Özel İngilizce dersi vermek istiyorsanız İngilizce eğitimi veren kurslara özgeçmiş bırakmanız yeterlidir. Bunun dışında kariyer sitelerine göz atabilirsiniz.. Kurumsal İngilizce kurslarının internet sitelerini takip edebilirsiniz. En önemli yöntem referans sahibi olmaktır. Mümkün mertebe kurslarla yüz yüze görüşmeye çalışmanız işe alınmanız konusunda size yardımcı olacaktır.


İngilizce Hocası ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Ödeme seçenekleri nelerdir?

Eğitimin toplam ücreti eğitim başlamadan önce tahsil edilir. Ödemenizi nakit veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Nakit ödemelerinizi eğitim merkezimize gelerek elden yapabilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinizde Yapı Kredi ve Garanti Bankası kredi kartları kabul edilir. Yukarıda belirtilen eğitim fiyatları nakit eğitim fiyatlarıdır. Tek çekim kredi kartı eğitim fiyatı, yukarıdaki asıl fiyatın 1.08, 6 taksitli fiyatı 1.18 ile çarpılarak bulunur. Firmalar eğitim öncesi, ödemelerini banka havalesi yoluyla yapabilirler.

Eğitimler nasıl bir ortamda gerçekleşmektedir?

Eğitimlerimiz; özel sınıflarda veya sizin belirlediğiniz başka bir yerde yapılmaktadır. Sınıflara projektör, bilgisayarlar, internet, iklimlendirme, yazı tahtası ve gerekli eğitim araç- gereçleri vardır. Ayrıca ücretsiz çay, kahve ve su ikramımız mevcuttur.

Online eğitim hizmetiniz var mıdır?

Online eğitim hizmetimiz mevcuttur. Eğitimlerimizi kişiye özel paket ders olarak alabilirsiniz. Eğitimlerimizi online olarak özel ders şeklinde veya kurumsal olarak alabilirsiniz. Online eğitim talepleriniz için özel ders formumuzu doldurunuz.

Sertifika almam için eğitime kaydolmam yeterli midir?

Eğitimlerimizde devam sağlayan tüm öğrencilerimize sertifika veriyoruz.

Eğitim süresi verimli bir eğitim süreci için yeterli midir?

Eğitim süresi yeterlidir. Alanında uzman eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla oluşturulan müfredat ve süre, bu eğitimin verimli bir şekilde öğrenilmesi için yeterlidir.

Ders materyalleri nelerdir?

Ders materyalleri; pdf dosyaları, powerpoint slaytarından ve/veya ders notlarından oluşur. Ders esnasında örnek kodlar ve/veya çalışma dosyaları öğrencilere verilir. Ders sonrası yapılan ödevler de öğrencilere verilir.

Tezimi/ödevimi eğitmenle birlikte yapmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Lütfen proje formumuzu doldurunuz. Doldurduğunuz bilgilere istinaden danışmanlarımız en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Eğitmenleriniz hakkında bilgi alabilir miyiz?

Eğitmenlerimiz alanlarında üniversite eğitimli ve tecrübelidir. İletişim kabiliyetleri yüksek olan eğitmenlerimiz, deneyimin en iyi öğretmen olduğunu bilerek uygulamalı eğitim yaptırmaktadırlar. Eğitmenlerimiz en az 5-15 yıllık tecrübeye sahiptirler.

Eğitmenle görüşebilir miyim?

Eğitim öncesi eğitim konuları ile ilgili eğitmenlerimize sorularınız olabilir. Eğitim konuları ile ilgili sormak istediğiniz soruları yukarıdaki soru formundan gönderebilirsiniz. Eğitmenlerimiz veya danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Eğitim esnasında bilgisayar sağlıyor musunuz?

Eğitim ortamımızda her kişiye özel eğitime hazır bilgisayarlarımız bulunmaktadır.

Kendi bilgisayarımızı getirebilir miyiz?

Eğitim ortamına kendi bilgisayarlarınızı getirebilirsiniz. Bilgisayarınızın sağlıklı çalışmasını ve teknik servis problemlerinizi sizin gidermeniz gerekir.

Bilgisayarımıza program kurabilir misiniz?

Bilgisayarınıza herhangi bir program kurma hizmetimiz mevcut değildir. Fakat eğitmenlerimiz size bir kurulumun nasıl yapılacağını ve kaynak noktaların nereler olduğunu anlatacaktır.

Diğer eğitim merkezlerinden farkınız nedir?

Eğitim merkezi olarak en iyi hizmeti vermek için sürekli olarak çalışmaktayız. Eğitim kalitesinin sürekli gelişmesi için planlar hazırlamakta, kontroller yapmakta ve gelişmeyi sağlamaktayız.

Kurumumuza (firma) özel olarak eğitim almak için ne yapmalıyız?

Kurumlara özel olarak gerek kendi eğitim yerlerimizde, gerekse kurumların kurumların kendi yerlerinde eğitim sağlamaktayız. Kurumunuza özel eğitim talebiniz için yukarıdaki kurumsal talep formunu doldurmanız yeterlidir, eğitim danışmanımız en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

Otoparkınız var mıdır?

Haftaiçleri 2 araçlık otopark yerimiz mevcuttur. Arabalı öğrenci yoğunluğuna göre otoparkımızda bazı zamanlar yer bulunmayabilmektedir. Çevrede yakın yerlerde ücretli otoparklar mevcuttur.

İndirimleriniz var mıdır, varsa ne kadardır?

Tüm öğrenci ve öğretmenlere yüzde 15 indirimimiz mevcuttur.

Yerinize nasıl gelebilirim?

İletişim sayfamızdan adresimiz ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bilgi İstek Formu


İngilizce Hocası Bilgi İstek Formu


Sorularınız ve Cevapları bölümünü okudum.

İngilizce Hocası Proje Teklif Formu


BEĞEN, TAKİP ET

PAYLAŞ

 HEDEF ÖZEL DERS