İlkokul ve Ortaokul

İlkokul ve Ortaokul Proje
İlkokul ve Ortaokul Proje

Tüm ilkokul ve ortaokul proje taleplerinizi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlkokul özel ders ve ortaokul özel ders hizmetimiz ile; TEOG sınavlarına daha iyi hazırlanarak hayalinizdeki lisede kaliteli eğitim için avantaj elde etmiş olursunuz.

Hedef Özel Ders, İlkokul ortaokul özel ders öğretmenleri, alanlarında uzman, öğrencileri ile iletişimi yüksek seçkin üniversite mezunu kişilerden oluşur.

İlkokul Oratokul Özel Ders

İkokulda özel ders alınması konusunda veliler biraz çekingen davranırlar. Bunun en büyük nedeni çocuğun önünde uzun bir eğitim süreci olması ve ilerde çıkabilecek eğitim masrafları nedeniyle “şimdiden masraf yapmayalım” düşüncesidir. Ancak bu büyük bir yanılgıdır. İlkokul Oratokul öğrencisine özel ders aldırmak belki de eğitimin temellerinin atıldığı ilkokul seviyesinde yapılacak en doğru iştir. Çünkü bir binanın temeli ne kadar sağlamsa katları da o denli sağlam olur. İlköğretim özel dersi alan çocukların önemli bir kısmı bu derslerden fayda görecek ve hayatlarının geriye kalan kısmında başarıları artacaktır.

Özel dersin ilkokul öğrencilerine katkısı

İlkokul Oratokul öğrencilerine özel ders fikri yeni bir fikir değildir. İlköğretim çağındaki çocukların özel hocalarla çalışması geleneği binlerce yıl öncesine dayanır. Çünkü çocuklarının zihinsel gelişimi ilkokul çağında kritik öneme sahiptir. Bu dönemde çocuklar çok çabuk öğrenirler. Üstelik bu çağda çocuklar tıpkı bir hamur gibidir. Hangi şekli verirseniz o şekli alırlar. Bu yüzden ilkokul çağındaki çocuklara özel ders aldırmak onların ufkunu genişletmek anlamına gelecektir. Özel ders alan çocuklar okulda verilen dersleri daha kolay anlarlar. Dersle ilgili başarıları arttıkça kendilerine güven duyarlar bu da çocuğun kişisel gelişimi için son derece önemlidir. Kendine güvenen, kendi başarılarıyla mutlu olan çocuklar, yetişkinlik döneminde de mutlu ve başarılı bireyler olurlar. Özel ders çocuklara sorumluluk hissi aşılar. Anne baba ve okul öğretmeni dışında başka bir kişinin sadece kendisi ile ilgilenmesi çocukta yeni deneyimlerin oluşmasına, bilişsel özelliklerin gelişmesine, ders başarısının artmasına neden olur. Üstelik ilkokul özel ders arayanların büyük bir kısmı ilkokul seviyesindeki tüm derslerde yetkin olurlar. Bu da sadece bir alandan değil ilkokulda gösterilen tüm ders alanlarından, özel ders alınması anlamına gelir. Bu da bir nevi öğrenci koçluğu demektir. Ödevlerini tam yapan okul sınavlarında yüksek başarı gösteren çocuk okul ortamında ön olana çıkar. Liderlik özellikleri gelişir.

İlkokul Ortaokul Özel Ders

İlkokul Oratokul özel ders arayanlar

Özel ders arayanların en önemli kıstası kurs fiyatıdır ancak özel dersi, ders saati olarak değil de koçluk sistemi olarak satın alırsanız hem daha çok fayda görürsünüz hem de daha makul rakamlara ders almış olursunuz. Koçluk sisteminde, ilkokul öğrencisinin tüm dersleri takip edilir. Öğrencinin kişisel, psikolojik gelişimi izlenir. Ödevlerde danışmanlık yapılır, sınav öncesi sınav hazırlığı yapılır. Öğrencinin ihtiyaç duyduğu branşlarda ek çalışmalar yapılır. Koçluk bir nevi sürekli öğrenci danışmanlığı hizmeti almaktır. Öğrenciyi sürekli yönlendiren bir rehberin olması öğrenciyi hem sınavlara hem hayata hazırlar. Öğrenci kendisini takip eden anne baba ve bir koçun olmasından dolayı sorumluluk hisseder. Yaşıtlarından hep bir adım önde olur. Sadece ders alanlarında değil diğer alanlarda da kendini geliştirme fırsatı yakalar.

İlkokul Oratokul özel ders fiyatları

İlkokul Oratokul özel ders fiyatları lise ve üniversite seviyesine göre daha makul rakamlara verilmektedir. Çünkü ilkokul dersleri eğitim sisteminin en alt kademesidir. Bu nedenle alan bilgisi yeterli olan öğretmen sayısı bir hayli fazladır. İlkokul Oratokul özel ders fiyatlarını belirleyen en önemli unsur kursun kalitesi ve tecrübesidir. Kaliteli bir kursun fiyatları benzer kurslara göre daha yüksek olacaktır. Çünkü ortada kanıtlanmış başarılar vardır. Özel ders almayı planlıyorsanız, özel ders veren kursları ya da dershaneleri tercih etmenizde yarar vardır Çünkü bu kurslar bireysel çalışan öğretmenlere nazaran muhatap bulabileceğiniz kurumlardır.

İlkokul Ortaokul Özel Ders
İlkokul Oratokul özel ders vermek istiyorum

İlkokul Oratokul öğrencilerine özel ders vermek isteyenler özel eğitim kurumlarına ilkokul özel ders veren kurslara başvuru yapabilirler. Özel ders alanında kendini geliştirmiş tecrübeli adayların şansı daha yüksektir. Özel ders vermek için bize ulaşabilirsiniz. Kurslarımızda alanında uzman öğretmenler çalışmaktadır. Dilerseniz ücretsiz tanışma derslerimize katılabilir. Eğitim kalitemizi test edebilirsiniz. Başarılı bir gelecek için ilkokulda alınacak özel dersler çok önemlidir. Biz bunun farkındayız dolayısıyla, öğrenciye sadece öğretim açısından değil, bilişsel, psikolojik, gelişimsel açılardan da yaklaşıyoruz. Yaptığımız çalışmalar öğrencinin farklı alanlarda gelişmesini sağlayan çalışmalardır. Kurslarımıza ilkokulun her seviyesinden öğrenci kabul ediyoruz. Ders almak isteyenlerin ve ders vermek isteyenlerin buluştuğu özel kurs merkezimize siz değerli velilerimizi bekliyoruz.

İlkokul ve Ortaokul İngilizce Özel Ders

İngilizce özel ders birebir ders anlatımı esnasında, öğrenci ve öğretmen arasındaki iletişim en hat safhada olduğu için; öğrenci anlatılan konuyu en verimli şekilde öğrenmiş olur.

İngilizce özel ders eğitmenlerimiz, alanında uzman, tüm genel İngilizce seviyelerine ve bilgilerine hakim, birikim sahibi deneyimli Türk ve Yabancı hocalardan oluşmaktadır.

İngilizce özel ders ile, İngilizce dil becerilerinizi üst seviyelere yükseltirsiniz.


İlkokul ve Ortaokul Proje ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Ödeme seçenekleri nelerdir?

Eğitimin toplam ücreti eğitim başlamadan önce tahsil edilir. Ödemenizi nakit veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Nakit ödemelerinizi eğitim merkezimize gelerek elden yapabilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinizde Yapı Kredi ve Garanti Bankası kredi kartları kabul edilir. Yukarıda belirtilen eğitim fiyatları nakit eğitim fiyatlarıdır. Tek çekim kredi kartı eğitim fiyatı, yukarıdaki asıl fiyatın 1.08, 6 taksitli fiyatı 1.18 ile çarpılarak bulunur. Firmalar eğitim öncesi, ödemelerini banka havalesi yoluyla yapabilirler.

Eğitimler nasıl bir ortamda gerçekleşmektedir?

Eğitimlerimiz; özel sınıflarda veya sizin belirlediğiniz başka bir yerde yapılmaktadır. Sınıflara projektör, bilgisayarlar, internet, iklimlendirme, yazı tahtası ve gerekli eğitim araç- gereçleri vardır. Ayrıca ücretsiz çay, kahve ve su ikramımız mevcuttur.

Online eğitim hizmetiniz var mıdır?

Online eğitim hizmetimiz mevcuttur. Eğitimlerimizi kişiye özel paket ders olarak alabilirsiniz. Eğitimlerimizi online olarak özel ders şeklinde veya kurumsal olarak alabilirsiniz. Online eğitim talepleriniz için özel ders formumuzu doldurunuz.

Sertifika almam için eğitime kaydolmam yeterli midir?

Eğitimlerimizde devam sağlayan tüm öğrencilerimize sertifika veriyoruz.

Eğitim süresi verimli bir eğitim süreci için yeterli midir?

Eğitim süresi yeterlidir. Alanında uzman eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla oluşturulan müfredat ve süre, bu eğitimin verimli bir şekilde öğrenilmesi için yeterlidir.

Ders materyalleri nelerdir?

Ders materyalleri; pdf dosyaları, powerpoint slaytarından ve/veya ders notlarından oluşur. Ders esnasında örnek kodlar ve/veya çalışma dosyaları öğrencilere verilir. Ders sonrası yapılan ödevler de öğrencilere verilir.

Tezimi/ödevimi eğitmenle birlikte yapmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Lütfen proje formumuzu doldurunuz. Doldurduğunuz bilgilere istinaden danışmanlarımız en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Eğitmenleriniz hakkında bilgi alabilir miyiz?

Eğitmenlerimiz alanlarında üniversite eğitimli ve tecrübelidir. İletişim kabiliyetleri yüksek olan eğitmenlerimiz, deneyimin en iyi öğretmen olduğunu bilerek uygulamalı eğitim yaptırmaktadırlar. Eğitmenlerimiz en az 5-15 yıllık tecrübeye sahiptirler.

Eğitmenle görüşebilir miyim?

Eğitim öncesi eğitim konuları ile ilgili eğitmenlerimize sorularınız olabilir. Eğitim konuları ile ilgili sormak istediğiniz soruları yukarıdaki soru formundan gönderebilirsiniz. Eğitmenlerimiz veya danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Eğitim esnasında bilgisayar sağlıyor musunuz?

Eğitim ortamımızda her kişiye özel eğitime hazır bilgisayarlarımız bulunmaktadır.

Kendi bilgisayarımızı getirebilir miyiz?

Eğitim ortamına kendi bilgisayarlarınızı getirebilirsiniz. Bilgisayarınızın sağlıklı çalışmasını ve teknik servis problemlerinizi sizin gidermeniz gerekir.

Bilgisayarımıza program kurabilir misiniz?

Bilgisayarınıza herhangi bir program kurma hizmetimiz mevcut değildir. Fakat eğitmenlerimiz size bir kurulumun nasıl yapılacağını ve kaynak noktaların nereler olduğunu anlatacaktır.

Diğer eğitim merkezlerinden farkınız nedir?

Eğitim merkezi olarak en iyi hizmeti vermek için sürekli olarak çalışmaktayız. Eğitim kalitesinin sürekli gelişmesi için planlar hazırlamakta, kontroller yapmakta ve gelişmeyi sağlamaktayız.

Kurumumuza (firma) özel olarak eğitim almak için ne yapmalıyız?

Kurumlara özel olarak gerek kendi eğitim yerlerimizde, gerekse kurumların kurumların kendi yerlerinde eğitim sağlamaktayız. Kurumunuza özel eğitim talebiniz için yukarıdaki kurumsal talep formunu doldurmanız yeterlidir, eğitim danışmanımız en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

Otoparkınız var mıdır?

Haftaiçleri 2 araçlık otopark yerimiz mevcuttur. Arabalı öğrenci yoğunluğuna göre otoparkımızda bazı zamanlar yer bulunmayabilmektedir. Çevrede yakın yerlerde ücretli otoparklar mevcuttur.

İndirimleriniz var mıdır, varsa ne kadardır?

Tüm öğrenci ve öğretmenlere yüzde 15 indirimimiz mevcuttur.

Yerinize nasıl gelebilirim?

İletişim sayfamızdan adresimiz ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bilgi İstek Formu


İlkokul ve Ortaokul Proje Bilgi İstek Formu


Sorularınız ve Cevapları bölümünü okudum.

İlkokul ve Ortaokul Proje Proje Teklif Formu


BEĞEN, TAKİP ET

PAYLAŞ

 HEDEF ÖZEL DERS