Yazılarımız

Hedef Özel Ders

ÖZEL DERS İLE DAHA HIZLI ÖĞRENİN

Matematik veya fizik dersinde yardıma ihtiyacınız varsa ya da yeni diller ve bilgisayar yazılımları öğrenmek istiyorsanız; özel dersler sizi hedefinize daha kısa sürede ve başarılı bir şekilde ulaştırır.

Özel ders almak grup derslerine göre biraz daha pahalı görünebilir. Fakat özel dersler ile daha hızlı öğrenip hedefinize kısa sürede ulaşacak olmanız bunu avantaja çevirir. Özel dersler esnek olup kişinin ihtiyaçlarına göre verildiğinden kısa sürede sonuca götürür.

Özel dersin en önemli avantajlarından birisi; yeni bir alanı öğrenmeye başlarken yapılan hataları ortadan kaldırmaktır. Yeni bir dil, sanat, spor veya bilime başlarken en çok yapılan hata; yanlış uygulamalarla başlamaktır. Özel ders ile bu yanlış ortadan kaldırılıp en uygun öğrenme metodu ile derse başlanır.

Özel ders ile başka bir önemli konu ise; öğrenmek istediğiniz alanı uzmanından öğrenecek olmasıdır. Uzman eğitmenler bilgiyi çabuk aktarıp, öğrencinin sorduğu sorulara daha tatmin edici cevaplar verir.

Özel ders süresince öğretmen kişiye en uygun yollarını ve değerli ipuçlarını gösterir. Grup derslerinin aksine özel dersler; direkt öğrencinin ihtiyaçlarına ve isteklerine odaklıdır. Öğrenci soru sorarken üzerinde hiçbir baskı hissetmez ve istediği soruları çekinmeden sorma imkanına sahiptir.

Son olarak öğrenciler; özel dersler ile bol bol pratik yapma imkanına sahip olur. Özel derslerin ne sıkılıkta ve ne kadar uzunlukta olacağına öğrenci karar verir. Grup derslerinin aksine öğrenci hastalandığında veya özel bir işi çıktığında dersi erteleme imkanına sahiptir.

BEĞEN, TAKİP ET

PAYLAŞ

 HEDEF ÖZEL DERS